Plan dnia w przedszkolu Ratataje

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym planem dnia w przedszkolu Ratataje opisującym harmonogram dwóch grup: 3- i 5-latków, a w nich m.in.: zajęcia relaksacyjne, kurs języka angielskiego dla Najmłodszych, rytmika, taniec, zapoznanie ze sztuką, czy gimnastyka.
Zapewniamy naszym Maluchom wyżywienie w postaci: śniadania, obiadu I, obiadu II i podwieczorka – zawsze o stałych godzinach.

Aktualny harmonogram zajęć w przedszkolu

W ramach dodatkowych zajęć przedszkolnych proponujemy naszym Wychowankom warsztaty wyciszające – to czas, w którym nasi Mali Podopieczny mogą porozmawiać z psychologiem oraz spędzić spokojne chwile na masażu Shantala, który jest doskonałym sposobem na relaksacje i uspokojenie dziecka. Ponadto sprawia, że Maluchy uodparniają się na stres i są lepiej przygotowani do przyswajania wiedzy z czekających ich zajęć.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem zajęć w przedszkolu Ratataje dla grupy 3- i 5-latków. W razie pytań – jesteśmy do dyspozycji!

Plan Sówki

Plan Liski