Rekrutacja do przedszkola w Oleśnicy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z warunkami rekrutacji do przedszkola w Oleśnicy, na podstawie których zostanie podjęta decyzja o przyjęciu Malucha do naszej małej rodziny.
W razie pojawienia się pytań, wątpliwości, czy chęci zapisania dziecka – zapraszamy do kontaktu. Po wstępnej rozmowie wyślemy formularz zgłoszeniowy do przedszkola i poprosimy o jego wypełnienie.
Po uzyskaniu pozytywnej decyzji na temat przyjęcia Malucha rozpoczniemy proces adaptacyjny, który ułatwi dziecku odnalezienie się w nowej sytuacji.

Proces adaptacyjny po rekrutacji do przedszkola

Przyjęcie Malucha do przedszkola wiąże się nie tylko z radością, ale i często ze strachem – mądrze przeprowadzony proces adaptacyjny po rekrutacji do przedszkola może zminimalizować stres związany z nową sytuacją, jaką jest nie tylko zmiana otoczenia, ale również ograniczenie kontaktów z rodzicami o określonych godzinach. Nasz plan dnia w przedszkolu Ratataje jest skomponowany w taki sposób, aby zająć dziecko już od pierwszych chwil w placówce i pozwolić mu na komfortowe oraz łagodne wprowadzenie do nowej sytuacji.

Gwarantujemy, że otoczymy Milusińskich pełną opieką. Bazując na naszym doświadczeniu, przygotujemy je do nowej codzienności pozbawionej strachu i obaw. Obecność psychologa w naszej placówce dodatkowo pomoże Maluchom i okaże się dodatkowym wsparciem w trudnych chwilach.

rekrutacja dzieci do przedszkola

ulotka reklamująca rekrutacje dzieci do przedszkola