Przedszkole z angielskim w Oleśnicy

Posłanie dziecka do przedszkola z angielskim w Oleśnicy wiąże się z samymi korzyściami – tak wczesna ekspozycja na język obcy niesie za sobą ogromne korzyści szczególnie widoczne w wieku dorosłym. Dlaczego? Ćwiczenie aparatu artykulacyjnego od najmłodszych lat, szczególnie w wieku, którym dziecko przyswaja także język ojczysty, jest najlepszym momentem na rozpoczęcie nauki. Dziecko mimowolnie – w trakcie zabawy i słuchania – podejmuje próby naśladowania nowych dźwięków, które następnie zapamiętuje, razem z ich znaczeniem.
Dzieci posiadają naturalne umiejętności do powtarzania, dzięki czemu często bez ich wiedzy uczą się i zapamiętują słowa wraz z ich poprawną artykulacją oraz znaczeniem na całe życie. Czy nie tak samo wygląda nauka języka ojczystego?

Przedszkole językowe

W naszym przedszkolu językowym Wychowankowie mają szansę na przyswojenie wzorcowych akcentów, które poznane w tak młodym wieku i pielęgnowane na etapie szkolnym mają szansę pozostać bez zmian na całe życie. To – w dzisiejszych czasach – doskonała pomoc dla dziecka jeszcze przed pierwszym etapem nauki w szkole. Nasza kadra niepublicznego przedszkola Ratataje sprawi, że każdy Milusiński będzie miał okazję osłuchać się z językiem angielskim, a co za tym idzie usprawnić procesy myślowe, wzmocnić pamięć i poprawić koncentrację.